Global assistance

Global Assistance a.s. je asistenční společnost, založena v roce 2004, která zajišťuje široké spektrum služeb v České republice, služby pro motoristy po celé Evropě a zdravotní asistenci po celém světě. Poskytuje komplexní asistenční služby a pečuje o své klienty
v nouzových situacích i mimo ně.

8

klíčových služeb

12

let na trhu

27

zemí působnosti

1 200 000

spokojených klientů

Projekty Global Assistance

Projekt Nebeští andělé

Jedná se o zapojení sportovních pilotů do sítě dobrovolných dopravních zpravodajů. Cílem projektu je především ukázat nejširší veřejnosti, že sportovní piloti dokážou být společnosti užiteční. Při svém létání často vidí věci, které zůstávají „pozemšťanům“ skryté.

Dětská dopravní nadace

Přestože v posledních několika letech počet osob, usmrcených při dopravních nehodách na českých silnicích díky bohu klesá, zůstává smutným faktem, že každoročně mnoho dětí ztratí v důsledku dopravní nehody oba rodiče. Tyto sirotky podporuje Dětská dopravní nadace a Global Assistance na její činnost významně přispívá.

Autodrom Sosnová

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed sit amet velit sem. Nulla vulputate eros quis massa aliquam, vitae finibus neque pretium. Curabitur pharetra quam at diam commodo fringilla.

Na služby Global Assistance denně spoléhají

Dopravní servis ve významných mediích

Členem asociace pojištoven

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed sit amet velit sem. Nulla vulputate eros quis massa aliquam, vitae finibus neque pretium. Curabitur pharetra quam at diam commodo fringilla. Quisque eu augue libero. Curabitur ut rhoncus ex, ut sagittis dolor. 

Základní dokumenty

  • Výpis z obchodního rejstříku
  • Stanovy společnosti
  • Lorem ipsum

Ke stažení

  • Výpis z obchodního rejstříku
  • Stanovy společnosti
  • Lorem ipsum