Medical assistance

Curabitur blandit tempus porttitor. Donec id elit non mi porta gravida at eget metus. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Služba pro vaše bezpečí

Tato služba je organizována po celém světě pro klienty, kteří mají sjednané cestovní pojištění, a zahrnuje celou škálu zdravotních služeb, jako je ambulantní ošetření, potřebná vyšetření, hospitalizace a v případě potřeby i pozemní nebo letecká repatriace klienta vlastními prostředky.

Partneři v zahraničí

Global Assistance a.s. spolupracuje v tomto oboru s významnými domácími i zahraničními zdravotnickými zařízeními. V turisticky frekventovaných destinacích má vytvořenou vlastní síť místních smluvních zdravot-nických zařízení a lékařů.

Odborné poradenství

V České republice podává služba informace z oblasti zdravotnictví, při zdravotních problémech zprostředkuje rychlou konzultaci s odborným lékařem, v případě potřeby zajistí vyšetření a pokud je to nutné i hospitalizaci v co nejkratším možném termínu.

Referenční klienti

Obraťte se na konzultanta

Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros.