Car assistance

Curabitur blandit tempus porttitor. Donec id elit non mi porta gravida at eget metus. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Služba pro vaše bezpečí

Global Assistance a.s. zajišťuje Car Assistance v celé České republice a na území všech států Evropy. Jako jediná asistenční společnost v České republice vybavila celou svoji smluvní síť cca 700 odtahových a asistenčních vozů GPS jednotkami a tuto technologii využívá pro všechny zajišťované zásahy. Tato skutečnost má velký vliv na kvalitu poskytovaných služeb a znamená výběrem nejbližšího vhodného asistenčního vozidla zkrácení dojezdových časů ke klientovi i ekonomické úspory.

Partneři v zahraničí

V zahraničí zajišťuje společnost potřebné služby prostřednictvím asistenčních firem, které mají svou vlastní síť asistenčních partnerů v dané zemi. V každé zemi má společnost minimálně dva takovéto smluvní partnery. Na Slovensku a v Německu má Global Assistance a.s. vytvořenou přímou smluvní síť asistenčních partnerů.

Projekty

Global Assistance a.s. se aktivně podílí na projektech, jejichž nositelem je Česká kancelář pojistitelů.

U projektu „Nehodové centrum pojišťoven“ se jedná ve spolupráci s Policií ČR o obsluhu jednotného čísla na dispečinku, kterému Policie ČR předává požadavky na odtahy vozidel při haváriích a poruchách. Tento systém se uplatňuje především v případech, kdy si řidiči z různých důvodů nezavolají svoji asistenční společnost.

Linka pomoci řidičům

U projektu „Linka pomoci řidičům“ se jedná o vytvoření dispečinku s jednotným veřejným telefonním číslem 1224 pro klienty všech pojišťoven, jehož úkolem je předat případ k vyřízení příslušné asistenční službě pojišťovny, kde má klient vozidlo pojištěné.

Referenční klienti